GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

İLK SİPARİŞTE %10 İNDİRİM İÇİN ÜYE OLUN! İNDİRİM KODU: HELLOPC10

İstanbul İçin Yaz Okulu Seçenekleri / 2023

Okulların kapanmasına kısa bir zaman kaldı. Yaz sezonunun tamamını ya da bir kısmını şehirde geçirecek aileler için yaz okulu arayışları şimdiden başladı. Çocukların eğlenerek dahil olacakları yaz okulları arasından öne çıkan adresleri sizler için derledik.

İstanbul Drama Sanat Akademisi

Sanat Spor Bilim Yaz Okulu‘nda çocukların sosyal ve iletişim becerilerini geliştirebilmek adına drama ve sanatın gücünden yararlanarak İstanbul Drama Sanat Akademisi eğitmenleri eşliğinde yaş gruplarına özel yaratıcı drama, tiyatro, resim, müzik, dans, tasarım çalışmaları yapılacak. Öğrencilerin sürat, denge, koordinasyon gibi motor becerilerini geliştirebilmek adına Özel Alev Okulları spor eğitmenleri tarafından voleybol, basketbol, jimnastik, bisiklet, masa tenisi, oryantiring aktivitelerinin yanı sıra birbirinden eğlenceli takım oyunları gerçekleştirilecek. Bilim ve yetenek tarafında ise çocukları STEM, mutfak atölyesi, orff, öykü yazarlığı, kültürel miras, İngilizce ve Almanca destekli etkinlikler bekliyor.

Yaş Aralığı: 5-13, 7-9, 10-13

Tarih Aralığı:

3 Temmuz - 21 Temmuz

24 Temmuz - 11 Ağustos

Günlük Program Saatleri: 9.00-15.30

Yer: Özel Alev Okulları, Ömerli

İstanbul Yelken Kulübü

İstanbul Yelken Kulübü'nün yaz eğitim dönemi, okulların kapanmasıyla birlikte pazartesi günü başlıyor ve her dönem (hafta içi) 2 haftalık dönemlerden oluşuyor. Karada verilen teorik eğitimin ardından çocuklar İstanbul'da denize açılarak öğrenilen teorik bilgileri uygulama şansını yakalıyorlar.

Sporcuların gün içerisindeki denizde olma saatleri hava koşullarına ve eğitimlerinin süresine göre değişiklik gösterebiliyor. Günde 2 defa deniz çalışması yapılıyor. Yaz programının sonunda katılımcı çocuklara sertifika da veriliyor.

Yaş Aralığı: 7-16

Tarih Aralığı:

19 Haziran - 23 Haziran / 03 Temmuz - 07 Temmuz

10 Temmuz - 21 Temmuz

24 Temmuz - 04 Ağustos

07 Ağustos - 18 Ağustos

21 Ağustos - 01 Eylül

04 Eylül - 08 Eylül (Pekiştirme Kampı 1 Hafta)

Günlük Program Saatleri: 09.00-16.00

Yer: İstanbul Yelken Kulübü Tesisleri, Fenerbahçe

Fenerbahçe Spor Okulları

Fenerbahçe Spor Okulları çocuklara eğlence dolu bir tam gün yaz okulu fırsatı sunuyor. Fenerbahçe Spor Okulları Summer School ile çocuklar yüzmeden futbola, basketboldan atletizme, açık hava aktivitelerinden stat-müze turu ve İstanbul'un çeşitli bölgelerinde birçok etkinliğin yer aldığı zengin içerikli programın yanı sıra kahvaltı-öğle yemeği-ikindi kahvaltısı ile enerji depolayıp keyif dolu bir yaz sezonu geçirebilirler.

Yaş Aralığı: 6-10

Tarih Aralığı:

1. Dönem 3 Temmuz - 14 Temmuz

2. Dönem 17 Temmuz - 28 Temmuz

3. Dönem 31 Temmuz - 11 Ağustos

4. Dönem 14 Ağustos - 25 Ağustos

Günlük Program Saatleri: 08.00-16.00

Yer: Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri

Eyüboğlu Koleji

Farklı yaş gruplarına ayrılan yaz okulu, öğrencilerin gelişim seviyelerine uygun olarak düzenlenen program, spor, bilim, sahne sanatları, görsel sanatlar ve teknoloji alanlarındaki aktiviteleri içeriyor. Her haftaya ait tema kapsamında o hafta boyunca öğrenciler, seçtikleri farklı branşlara katılım sağlayabiliyorlar. Bunun yanı sıra tüm öğrenciler, her gün yüzme ve dönemlik olarak seçtikleri bir spor aktivitesine katılıyorlar.

Yaş Aralığı: 3-14

Tarih Aralığı:

3 Temmuz - 21 Temmuz

24 Temmuz - 11 Ağustos

Günlük Program Saatleri: 09.00-16.45

Yer: Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Ümraniye

Aqua Kamp

Aqua Kamp yaz okulu programı yemyeşil koru içerisinde, doğayla iç içe bir program sunuyor. Çocuklar, spor programı olarak; yüzme ana branş olmak üzere yardımcı branş basketbol veya tenisten birini seçiyor. Hafta içi her gün bu seçmeli branştaki dersleri görüyor. Etüt faaliyetlerini ise haftanın her günü rotasyonlu olarak görüyorlar. Bu faaliyetler arasında; İngilizce, izcilik&kampçılık, okçuluk, çadır kurma, Survivor parkuru, hobi futbol, resim, el işi faaliyetleri, satranç, animasyon ve yarışmalar yer alıyor.

Yaş Aralığı: 5-12

Tarih Aralığı:

19 Haziran - 21 Temmuz

24 Temmuz - 18 Ağustos

Günlük Program Saatleri: 09.00-17.00

Yer: Haydarpaşa Lisesi, Üsküdar

Enka Spor Kulübü

Enka Spor Kulübü yaz okullarında, çocuklar yaz tatili boyunca serbest zamanlarını çeşitli sportif etkinlikler ile geçirebiliyorlar. Satranç, modern dans, resim, origami, cimnastik, basketbol, voleybol gibi branşlar, yaş kontenjanları doğrultusunda belirleniyor ve çocuklar seçecekleri branşta tam gün spor etkinliklerine katılabiliyorlar.

Yaş Aralığı: 6-12

Tarih Aralığı:

19 Haziran - 28 Temmuz

31 Temmuz - 1 Eylül

Günlük Program Saatleri: 09.00-17.00

Yer: ENKA Spor Kulübü, Sarıyer

Irmak Okulları

Irmak okulları yaz okulu programı ile çocuklar sanat ve sportif becerilerini keşfederek ve geliştirme imkanı buluyor. Program; İngilizce, yelken, yüzme, jimnastik, tenis, uluslararası oyunlar, korfbol, florbol, basketbol, futbol, voleybol, yoga branşlarının yanı sıra resim, drama, müzik, robotics gibi eğlence dolu dersleri ve sinema, kitap okuma saatlerini de içeriyor.

Yaş Aralığı: 4-12

Tarih Aralığı:

12 Haziran - 16 Haziran

19 Haziran - 23 Haziran Eylül

Günlük Program Saatleri: 08.00-15.35

Yer: Irmak Okulları, Kadıköy

Koç Üniversitesi

Koç Üniversitesi English Language Center (ELC), çocuklar için İngilizcenin ön planda olduğu atölyeleri ile dolu dolu bir program sunuyor. Yaz gündüz programı, golf, fotoğrafçılık, drama atölyesi gibi etkinlikleri içeriyor. Eğitimler ana dili İngilizce olan ya da İngilizcesi ana dil seviyesinde olan, üniversite öğrencisi veya mezunu, çocuk gelişimi ve kamp aktiviteleri konularında deneyimli adaylar arasından belirleniyor.

Yaş Aralığı: 6-12

Tarih Aralığı:

17 Temmuz - 28 Temmuz

31 Temmuz - 11 Ağustos

Günlük Program Saatleri: 08.30-15.00

Yer: Koç Üniversitesi, Sarıyer

Robert Kolej Mezunlar Derneği

Robert Kolej Mezunlar Derneği'nin sosyal tesisi olan Bizim Tepe'de, 4-8 yaş arası çocuklar için düzenlenen "Bizim Kamp" yaz programı, çocuklara eğlenceli bir yaz vadediyor. İki dönemden oluşan programda çocukları; yüzme, bilimsel deneyler, yoga, kamp gecesi ve sanat
etkinlikleri gibi eğlenceli aktiviteler bekliyor. Tüm aktiviteler, İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki farklı dilde yapılıyor.

Yaş Aralığı: 4-8

Tarih Aralığı:

Tarih Aralığı:

3 Temmuz - 28 Temmuz

31 Temmuz - 25 Ağustos

Günlük Program Saatleri: 08.30-15.00

Yer: Robert Kolej Mezunlar Derneği, Beşiktaş

Galatasaray Spor Okulları

Yaz programında çocuklar, yetenek ve performans değerlendirmelerine tabii oluyorlar. Basketbol, voleybol, yüzme, jimnastik, satranç branşlarından hangisine daha yetenekli olduğu antrenörler tarafından tespit ediliyor.

Galatasaray SK Spor Okulları Çekmeköy şubesi, uzman eğitici ve çalıştırıcı kadrosuyla 3-17 yaş arası tüm öğrencilere alternatif bir yaz tatili olanağı sunarken, gençlerin ve çocukların eğlenceli bir tatil geçirmelerinin yanı sıra sosyal bir birey olarak yetişmelerini amaçlıyor.

Yaş Aralığı: 3-17

Tarih Aralığı:

3 Temmuz - 8 Eylül

Günlük Program Saatleri: 08.30-17.00

Yer: Galatasaray SK Spor Okulları, Çekmeköy

Fide Okulları

Fide Okulları Süreyyapaşa Kampüsünde gerçekleştirilecek yaz okulunda çocuklar; kürek, tenis, matematik dedektifliği, okçuluk, akıl oyunları gibi keyifle katılacakları pek çok içerikle buluşacaklar.

Yaş Aralığı: 5-12

Tarih Aralığı:

Tarih Aralığı:

19 Haziran - 14 Temmuz

Günlük Program Saatleri: 09.00-16.00

Yer: Fide Okulları Süreyyapaşa Kampüsü

Üye ol, ilk alışverişte %10 indirim fırsatı kazan!

Tüm sitede geçerli ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz %10 indirim kodu için üye olun!