GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

İLK SİPARİŞTE %10 İNDİRİM İÇİN ÜYE OLUN! İNDİRİM KODU: HELLOPC10

Bebek Gereçleri

BEABA

Beaba Babycook Neo | Grey +4 RENK 13750.00TL

Ana kucağı, bebek gereçleri arasında en fazla ihtiyaç duyulan ürünlerinden biridir. Ebeveynlerin güvenli ve konforlu bir şekilde bebeklerini yerleştirebilecekleri, onların beden yapısına uygun olarak tasarlanmış ev tipi ana kucağı sayesinde anne babalar da evin içindeki günlük rutinlerini yoluna koymak için zaman bulmuş olurlar. Ana kucağı seçimi yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Sadece bebeği güvenli bir şekilde yerleştireceğiniz bir ana kucağı da arıyor ya da birden fazla fonksiyonu ile hayatınızı daha da kolaylaştıracak bir ürünü tercih ediyor olabilirsiniz. Eğer çoklu fonksiyona sahip olan bir ana kucağı ihtiyacınız varsa, Petit Collective mağaza ve internet sitesinde satışta olan  ana kucağı modellerini inceleyebilirsiniz.

Bebek taşıma aparatları nelerdir?

Bebeğinizin kalp atışlarınızı dinleyip kendini daha huzurlu hissetmesini sizin de rahatlıkla hareket etmenizi sağlayan, bebek taşıma aparatları arasında en fazla tercih edilen ürünlerden biri olan kanguru, yeni doğum yapmış annelerin en büyük yardımcılarından biridir. Ayarlanabilir tokaları ile son derece kolay bir kullanım sunan kanguru, bebeğinizi yerinden çıkarmadan emzirmenize olanak sağlar. Ortalama olarak 3 kg ağırlıktan 11 kg ağırlığa kadar bebeğinizi taşımanız mümkündür. Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz bebek arabası veya puset ise bebeğinizle dışarıda geçireceğiniz zamana eşlik edecek en önemli bebek gereçleri arasında sayılabilir.

Park yatak hangi durumlarda kullanılır?

Bebeğinizi güvenle taşımak kadar seyahatlerinizde, evinizin dışında başka bir yerde konakladığınızda uyku için aynı şekilde güvenli bir ortam yaratmanız da gerekir. Bunun için park yataklar ideal çözümdür. Park yatak, hafif ve pratik yapısı ile doğumdan itibaren bebeğinize rahat ve güvenli bir uyku sağlar. Anne yanı yatağı ise bebeğinizin kendi başına oturma pozisyonuna geçene yatak odanızda sizin yanınızda güvenli bir şekilde uyumasını sağlar. Bebeğiniz yaklaşık 6 aylık olana kadar kullanabileceğiniz anne yanı yatağı sayesinde, gece yataktan kalkmadan bebeğinizle ilgilenmeniz mümkün hale gelir.

Seyahat sırasında hangi bebek gereçlerine ihtiyaç duyulur?

Bebek araba koltukları bebeğinizle aracınızda seyahat etmeniz için gerekli olmasının yanı sıra yasal olarak bir zorunluluktur. Bebeğiniz büyüdükçe bebek araba koltuğundan çocuk araba koltuğu modellerine geçiş yapmanız gerekir. Anne bebek bakım çantaları veya bebek sırt çantası araba yolculukları dışında uçak veya tren gibi farklı ulaşım araçları ile yapacağınız yolculuklar için size seyahat kolaylığı sağlar. Bebeğinizin yolculuk sırasındaki ihtiyaçlarını farklı bölmelere sahip olan bu çantalara yerleştirebilirsiniz.

Mama sandalyesi hangi yaşlar arasında kullanılır?

Mama sandalyeleri bebeklerin kendi başlarına dik oturabildikleri dönemde kullanılmaya başlanır. Bu zaman aralığı her bebeğe göre değişkenlik gösterse de yaklaşık olarak 6 aylık döneme tekabül eder. Bebek mama sandalyesi ebeveynlere kolaylık sağlamasının yanı sıra bebeklerin kendi başlarına yemek yeme alışkanlıklarını teşvik etme açısından önemli bir gereçtir. Portatif mama sandalyesi ise ev dışında olduğunuz ortamlarda yine bebeğinizin öğünlerini rahatlıkla yedirebilmenizi sağlar. Pek çok model değiştirebilir oturma seviyesine sahiptir. Bu sayede farklı uzunluktaki masalarda kullanılabilir.

Üye ol, ilk alışverişte %10 indirim fırsatı kazan!

Tüm sitede geçerli ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz %10 indirim kodu için üye olun!

up