GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Bebek Bakım

YENİ

BIBS

Bibs Boheme Kauçuk Emzik | Ivory +8 RENK 239.00TL

Bebeklerin hijyen ve bakım ihtiyaçları için bebek şampuan ve bebek losyonu gibi bakım ürünleri satın alırken, ürünlerin yüksek kaliteli ve doğal içerikli olması, ebeveynlerin en büyük seçim kriteridir.

Bebekler için en çok ihtiyaç duyulan bakım ürünleri nelerdir?

Ev içi veya ev dışında geçirilecek zaman için alt değiştirme ürünleri, ihtiyaç listesinin üst sıralarında yer alır. Bebeğinizin altını pratik bir şekilde değiştirmenize imkan sağlayan alt atma çantaları bebek bezi, pişik kremi, ıslak mendil gibi farklı ürünleri koyabileceğiniz bölmeleri ile size kolaylık sunar. Kendine ait alt değiştirme minderi olan anne bebek bakım çantaları, özellikle dışarıda geçirilen zamanda, bez değiştirme işleminin daha rahat yapılmasını sağlar.

Bebek banyosu için hangi ürünleri almak gerekir?

Bebekler için tasarlanan banyo küveti, yenidoğan sürecinden itibaren güvenli bir şekilde bebeğinizi yıkamanıza imkan tanır. Bebek banyo küveti dışında bebek yıkama aparatı veya küvet aparatları da bebeklerin banyo ihtiyacı için alternatif olarak düşünülebilir. Banyo öncesinde banyo havlusu, banyo süngeri, bebek banyo oyuncakları gibi ürünlerin önceden hazırlanması ebeveynlere kolaylık ve konfor sunar. Banyo sonrasında doğal içerikli bebek losyonu ve bebek nemlendirici gibi bebek cilt bakımı ürünleri ile banyo sonrası bakımları gerçekleştirebilir.

Çocuklar için hangi bakım ürünlerine ihtiyaç duyulur?

Çocukluk dönemine geçiş sürecinde tuvalet alışkanlığı kazanılmasına yardımcı olmak için banyo basamağı, lazımlık ve klozet aparatları en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır. Kaydırmaz banyo matı da, çocukların için güvenli bir şekilde banyo yapabilmeleri açısından satın alınması gereken ürünlerden biridir.

Bebeğinizi tek başınıza yıkamaya yardımcı olan banyo küvetleri, banyo sonrası hassas bir kurulama için banyo havlusu, banyo sırasında keyifli vakit geçirmesi için banyo oyuncakları, çocukların tuvalet alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olacak banyo basamağı ve klozet adaptörleri gibi pek çok farklı ihtiyacınızı tek bir adresten; Petit Collective'den karşılayabilirsiniz.

 

up