GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

İLK SİPARİŞTE %10 İNDİRİM İÇİN ÜYE OLUN! İNDİRİM KODU: HELLOPC10

Bebek Gereçleri

BEABA

Beaba Babycook Neo | Grey +4 RENK 13750.00TL

Ana kucağı, bebek gereçleri kategorisinin en fazla ihtiyaç duyulan ürünlerinden biridir. Ebeveynlerin güvenli bir şekilde bebeklerini yerleştirebilecekleri, onların beden yapısına uygun olarak tasarlanmış ev tipi ana kucağı sayesinde anne babalar da evin içindeki günlük rutinlerini yoluna koymak için zaman bulmuş olurlar. Ana kucağı seçimi yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Sadece bebeği güvenli bir şekilde yerleştireceğiniz bir ana kucağı da arıyor ya da birden fazla fonksiyonu ile hayatınızı daha da kolaylaştıracak bir ürünü tercih ediyor olabilirsiniz. Eğer çoklu fonksiyona sahip olan bir ana kucağı ihtiyacınız varsa, Petit Collective mağaza ve internet sitesinde satışta olan Babybjörn ana kucağı modelleri arasında aradığınıza ürüne ulaşabilirsiniz.

 

Bebeğinizin kalp atışlarınızı dinleyip kendini daha huzurlu hissetmesini sizin de rahatlıkla hareket etmenizi sağlayan kanguru ise yeni doğum yapmış annelerin en büyük yardımcılarından biridir. Ayarlanabilir tokaları ile son derece kolay bir kullanım sunan, bebeğinizi kanguruyu üzerinizden çıkarmadan emzirmenize olanak sağlayan, 3,2 kg ağırlıktan maksimum 11 kg ağırlığa ulaşıncaya kadar bebeğinizi güvenle taşıyabileceğiniz Babybjörn kanguru da hayatınızı kolaylaştıracak ürünler arasındadır.

Bebeğinizi güvenle taşımak kadar seyahatlerinizde, evinizin dışında başka bir yerde konakladığınızda uyku için aynı şekilde güvenli bir ortam yaratmanız da gerekir. Bunun için park yatak/seyahat yatağı ideal çözümdür. Babybjörn markası park yataklarıyla da bu beklentizi eksiksiz karşılar. Hafif ve pratik yapısı ile doğumdan 3 yaşına kadar bebeğinize rahat ve güvenli bir uyku sağlar. İhtiyacınız olan Babybjörn ürünlerine Petit Collective mağaza ve internet sitesi üzerinden, indirim fırsatları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Bebeğinizle beraber dışarı çıktığınız zaman, onun için ihtiyacınız olacak bez, biberon, alt açma minderi gibi çeşitli ihtiyaçlarınızı yerleştirecebileceğiniz anne bebek çantası, bebekli yaşama dair mutlaka edinmeniz gereken ürünlerin başında gelir. SAM&CO. anne bebek çantaları veya Muca Gogi bebek bakım çanta seti bebeğinizle dışarı çıktığınızda, alt değiştirme matı, bez, biberon, emzik gibi eşyaları yerleştirebileceğiniz farklı bölmeleri ile size kolaylık sağlar.

Üye ol, ilk alışverişte %10 indirim fırsatı kazan!

Tüm sitede geçerli ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz %10 indirim kodu için üye olun!

up