GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

%50`YE VARAN SEZON SONU İNDİRİMİ!

Beslenme

Katı gıdaya geçiş dönemi ile evdeki mutfak çekmecelerinde bebeğiniz için yer açmanız gerekebilir. Çünkü onlar için hazırladığınız öğünlere bebekler için özel olarak tasarlanan çatal, kaşık, kase, tabak gibi ürünler eşlik edecektir. Tercih edilecek beslenme ürünlerinin uluslararası standarttaki gıda güvenliği kurallarına uygun olarak üretilip üretilmediğine dikkat etmek gerekir.

Katı gıdaya geçiş sürecinde bebeğiniz oturmaya başladığı andan itibaren mama sandalyesi kullanımı size kolaylık sağlar. Ayrıca mama sandalyesi, bebeklerde beslenme saatinin geldiğine dair bir algı da yaratır. Bu sayede yeni tadacakları meyve ve sebze gibi yiyecekler için daha hevesli olabilirler. Bebeklerin ve çocukların öğünlere karşı isteğini artıracak bir diğer unsur da sevimli motiflerle bezeli tabaklar, bölmeli beslenme tabakları ve bardaklar olabilir. Hem uzun kullanım ömürleri, hem kırılmaya karşı dayanıklı olmaları hem de renkli tasarımları ile Riceteria ürünleri çocukların öğünlerine renk katabilir. Sade ve pastel tonlardaki tasarımları, mikrodalgada ve bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ile Mushie tabaklar, bardaklar ve çatal bıçak takımları da yine çocukların öğünlerine renk katacak ürünler arasında sayılabilir.

Dışarı çıktığınız zamanlarda bebeklerin ve çocukların öğünlerini ya da atıştırmalıklarını yanınıza almanız gereken durumlar olur. Akıtma ve dökülme riski taşımayan, sağlığa zararlı madde içermeyen çelik termoslar, bölmeli ve kapaklı beslenme kapları böyle anlar için ideal seçimler olacaktır. Bu durumlar için size büyük kolaylık sağlayacak Skip Hop ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

up