GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

%50`YE VARAN SEZON SONU İNDİRİMİ!

Aktivite

B.TOYS B.Toys Sallanan BalinaTRIXIE Trixie Wooden Stacking Toy - Mr. Lion

B.TOYS

B.Toys Sallanan Balina3499.90TL
B.TOYS B.Toys Sallanan UnicornB.TOYS B.Toys Müzikal Parti Seti

B.TOYS

B.Toys Sallanan Unicorn3499.90TL
B.TOYS B.Toys Sallanan ZebraB.TOYS B.Toys Çek Çek Istakoz

B.TOYS

B.Toys Sallanan Zebra3499.90TL
B.TOYS B.Toys ToplarB.TOYS B.Toys Sallanan Zebra

B.TOYS

B.Toys Toplar949.90TL

Bebekler 6. ay civarında emeklemeye ve 1 yaş döneminde ilk adımlarını atmaya başladıktan sonra onlar için seçilecek oyuncakların nitelikleri de bu durumla paralel olarak değişmeye başlar. Giderek hareketlenen bebek ve çocuklar için aktivite oyuncakları, özellikle bedensel gelişimlerini ve denge duyularını olumlu anlamda etkilemek için önemlidir.

Aktivite oyuncakları arasında küpler, eşleştirme oyunları, aktivite masaları en fazla tercih edilen ürünler arasında sayılabilir. İnce motor kaslar ve denge çalışması için ideal oyunlardan biri olan küpleri üst üste dizme oyunu için Petit Collective'de satışta olan B. toys küpleri ya da Janod marka piramiti tercih edebilirsiniz. Çocukların şekilleri keşfetmesine olanak sağlayan ve onları eğlendiren bir diğer oyun ise şekil eşleştirmedir. Küçük ellerin kolayca kavramasına olanak sağlayan tasarımı ile Hape şekil eşleştirme kutusunu ise Petit Collective internet sitesinden ya da mağazadan satın alabilirsiniz.

Yürümeye başlayan bebeklerin ev gibi kapalı ortamlarda hareket etmelerini sağlayan yürüteçler ve binek oyuncaklar da Skip Hopve B. toys gibi dünyaca ünlü markaların ürünleriyle, Petit Collective aktivite oyuncakları arasında yer almaktadır.

up