GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

İLK SİPARİŞTE %10 İNDİRİM İÇİN ÜYE OLUN! İNDİRİM KODU: HELLOPC10

Oyun

YENİ

MIMI & LULA

Mimi & Lula Stellar Ejderha Kanat 1799.00TL
YENİ

MIMI & LULA

Mimi & Lula Ejderha Maskesi 489.00TL
YENİ

SUNNYLIFE

Sunnylife Resort Plaj Raket Seti 1599.00TL
YENİ

SUNNYLIFE

Sunnylife Suda Yüzen Oyuncak Seti 1299.00TL

Çocuk ve bebek oyuncakları, çocukların sosyal becerilerini, hayal güçlerini, yaratıcılıklarını geliştirir. Oyun oynamak, çocukları hem eğlendirir hem de onların yeni bilgiler öğrenmelerine yardımcı olur. Bebek oyuncakları ile oyun dünyasına atılan ilk adımları, kostümler, kırtasiye malzemeleri, zeka geliştiren oyuncaklar gibi farklı kategoriler takip eder. Tüm bu kategorilerde seçim yaparken oyuncakların ve eğitici malzemelerin içeriklerine dikkat edilmesi mümkün olduğunca doğal oyuncaklar doğrultusunda seçim yapılması gerekir.

Zeka geliştiren oyuncaklar nelerdir?

Her yaş grubu için farklı zorluk seviyelerinde zeka geliştiren oyuncaklar seçilebilir. Yapbozlar, üst üste dizilebilen ahşap oyuncaklar, mıknatıslı parçalar içeren yapı oyuncakları eğitici oyuncaklar sınıfında yer alan zeka geliştiren oyuncaklardır.

Rol oyunları çocuklara ne gibi faydalar sunar?

Rol oyunları, çocuklara aşina oldukları ortamları taklit etme şansı verir. Ahşap oyuncakları da içeren mutfak oyuncakları hayali oyunların kapılarını aralamak için idealdir. Küçükler için eğlenceli dakikalar vadetmelerinin yanı sıra yaratıcı oyunu teşvik etmesi, hayal gücünü geliştirmesi, empati duygusunu beslemesi gibi sayısız faydaları da vardır. Rol oyunlarına boya ve kalem gibi kırtasiye ürünleri de eşlik edebilir.  Bu malzemeler ile karakter oyunları için kendi tasarımlarını oluşturabilirler.

Oyunlara eşlik eden kırtasiye malzemeleri

Çizim kağıtları, boya kalemleri, renkli kalemler gibi resim malzemeleri, çocukların bağımsız oyun saatleri sırasında onların hayal güçlerini harekete geçirmek ve yaratıcı yönlerini beslemek için idealdir. Diledikleri çizimleri yapabilecekleri bir defter, bu çizimleri renklendirecekleri boyalar, kesip yapıştırma aktiviteleri ile motor becerilerini geliştiren el işi malzemeleri, oyuncaklar dışında oyunlara alternatif olarak düşünülebilen ürünlerdir.

Aktivite oyunları için hangi oyuncakları seçmek gerekir?

Çocukların enerjilerini dışa vurabilmelerine olanak sağlayan, bedensel gelişimlerine olumlu katkıları olan aktivite oyunları için birebir bu amaca hizmet eden oyuncaklar tasarlanmıştır. Bebekler için aktivite masası ve yürüteçler, 2-3 yaş grubu için binek oyuncaklar, şekil sınıflandırıcı ve küpler ideal aktivite oyuncaklarıdır.

Petit Collective'de hangi oyuncak markaları yer almaktadır?

Petit Collective mağaza ve internet sitesinde Ooly kırtasiye ürünlerine ve Banwood bisiklet ve scooter’larına ek olarak Floss&Rock, Melissa&Doug, Trixie, Skip Hop, Jolijou, Londji, Sunnylife gibi dünyaca ünlü, güvenilir markaların oyuncakları yer almaktadır.

Üye ol, ilk alışverişte %10 indirim fırsatı kazan!

Tüm sitede geçerli ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz %10 indirim kodu için üye olun!

up