GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Banyo

Bebek bakım ürünlerinin en fazla ihtiyaç duyulduğu yerlerden biri de, banyolardır. Bebekleri güvenli bir şekilde yıkayabilmek onları banyoda rahat ettirmek için Skip Hop akıllı küvet ve Skip Hop durulama kapları ideal ürünlerdir. Okbaby markasının 0/6 ve 6/12 aylar için tasarlanmış iki pozisyonlu banyo küvetleri de yine ebeveynlere bebeklerini yıkama sırasında kolaylık sağlayan ürünler arasında sayılabilir. Banyo sonrası kurulama için bebeklerin hassas tenlerine uygun Aden Anais müslin setleri veya Baboo panço havluları tercih edebilirsiniz.

Çocuklara tuvalet ve el yıkama alışkanlığı kazandırırken en çok ihtiyaç duyulacak ürünler yükselticiler, oturaklar ve klozet adaptörleridir. Klozete rahat oturmalarını ve musluğa kolayca ulaşmalarını saplayan yükseltici arayışında olanlar için dengeli tasarımı ve kaymaz ayakları ile güvenli bir kullanım sunan Ok Baby yükselticiyi tercih edebilirsiniz. Yine Okbabay'nin farklı renk seçenekleri bulunun klozet adaptörü ve oturakları, çocuğunuzun tuvalet eğitimi sırasında faydalanabileceğiniz ürünler arasındadır.

Bebeklerin ve çocukların cilt yapısı yetişkenlere oranla çok daha hassastır. Bu nedenle onların beden temizliğini yaparken kullanacağınız ürünlerin, ciltlerine zarar vermeyecek içeriklere sahip olması gerekir. Nem dengesini koruyacak, ciltlerinde döküntü ve kuruluğa neden olmayacak bakım ürünleri için Petit Collective farklı markaların ürünlerini sizin bir araya getirir. Saç ve vücut şampuanı, çok amaçlı bebek bakım balmı, besleyici yüz ve vücut losyonu ve pişik kremi gibi ürünleri ile Little Pure Project bu anlamda Petit Collective'in en fazla tercih edilen markalarından biridir. Çocukların cilt bakımı kadar saç ve diş bakımı da hassas bir konudur. Doğal içeriği ile öne çıkan Trukid Silly şampuan saçın kendi yapısında yer alan yağlara zarar vermeden saçları kir ve yağdan arındırır. Banyo sonrası saçı ve saç derisini taramak içinse yenidoğan ve üzeri için Kokoso Baby marka doğal at kılından yapılmış saç fırçasını tercih edebilirsiniz.

Çocukların dişleri çıktıktan sonra yaklaşık 2,5-3 yaş aralığında diş fırçalama alışkanlığını kazanmaları gerekir. Fakat fırçalama esnasında diş macununu yutmamaları gerekir. Küçük yaşlarda bunun önüne geçmek bir hayli zor olacağından, küçüklerin yaşlarına uygun, yutulduğu zaman bile zararı olmayacak diş macunu kullanılmalıdır. Yutulmasında herhangi bir sakınca bulunmayan, kimyasal hiç bir zararlı madde içermeyen 5 farklı aroma seçeneği bulunan

Jack N'Jill diş macunu çocuğunuz için ideal bir seçim olacaktır. Diş fırçası kadar önemli olan diğer konu ise süt dişlerine ve diş etlerine zarar vermeyecek diş fırçası seçimidir. Yuvarlak formdaki pamuksu yumuşaklığa sahip fırça kılları narin diş etleri ve kırılgan bebek diş minesi için son derece güvenli olan Jack N'Jill diş fırçası Petit Collective mağaza ve internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz bakım ürünleri arasındadır.

up