GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

İLK SİPARİŞTE %10 İNDİRİM İÇİN ÜYE OLUN! İNDİRİM KODU: HELLOPC10

Giyim & Ayakkabı

YENİ

IGOR

Igor S10319 Ane Çanta | Green +4 RENK 1500.00TL
YENİ

IGOR

Igor S10319 Ane Çanta | Negro +4 RENK 1500.00TL
YENİ

IGOR

Igor S10319 Ane Çanta | Rosa +4 RENK 1500.00TL
YENİ

IGOR

Igor S10319 Ane Çanta | Marfil +4 RENK 1500.00TL

Çocukların günlük yaşamları için çocuk giyim ürünleri arasından seçim yaparken öncelikle onların rahatlığı ön plana alınmalıdır. Kumaş kalitesi ve güvenli içerik de en az rahatlık kadar önemlidir. Kış aylarında onları sıcak tutacak pamuklu ve yünlü kıyafetlere ağırlık verirken, sıcak günler için yine ince pamuk dokuma veya keten gibi çocukları terletmeyecek ve üzerlerine yapışmayacak çocuk giyim ürünlerini tercih edilebilir. Park ve okul gibi çocukların hareketliliğinin yoğun olduğu yerlerde çocuk eşofman takımları, çocuk taytları, çocuk sweatshirtleri gibi rahat seçimlere ağırlık verilebilir. Gece uykuları sırasında beden ısılarını ideal seviyede tutmak için pamuklu çocuk pijama modelleri veya çocuk uyku tulumları arasından seçim yapılabilir.

Kış ayları için en çok tercih edilen çocuk dış giyim ürünleri nelerdir?

Çocuk ceketleri ve çocuk yağmurluk modelleri özellikle yağışlı ve serin günler için en çok tercih edilen seçeneklerdir. Hem vücut ısılarını korumaları hem de yağmurlu günlerde dışarıda vakit geçirmelerini sağlamaları açısından çocuk yağmur tulumları da çocuk dış giyim ürünleri arasında öne çıkan tercihler arasında yer alır. Sevimli tasarımlara sahip olan şemsiye, bere, atkı gibi çocuk aksesuarları dış giyim kombinlerini tamamlamak için idealdir. Yağmurlu günlerin bir diğer önemli eşlikçisi ise ayakkabı kategorisinden ulaşabileceğiniz çocuk yağmur botlarıdır.

Farklı etkinlikler için çocuk kıyafetleri arasından nasıl bir tercih yapmak gerekir?

Doğum günü partileri, okulda kutlanan özel günler gibi etkinliklerde çocukların dolabında bu günlere uygun kıyafetler bulundurmanız gerekir. Kız çocukları için çocuk elbiseleri ve çocuk bluzları özel gün kutlamalarının en çok tercih edilen kategorisidir. Erkek çocuklar içinse çocuk gömlek ve çocuk pantolon seçenekleri arasından seçim yapılarak onların zevklerine hitap edecek rahat kombinler oluşturabilir. Küçük yaşta olan çocukların rahatlığı ön plana alınarak onlar için tek parça olan çocuk tulum seçenekleri değerlendirilebilir. Cadılar Bayramı, yılbaşı, doğum günü kutlamaları için çocuk kostümleri ve bu kostümleri tamamlayan aksesuarlar özel günler için ideal seçimler olacaktır.

Petit Collective'de hangi markaların çocuk giyim ürünleri yer alıyor?

Little Yucca, Miela Kids, Lavra Studio, Beetle Beez, Antebies, Igor gibi markaların çocuk giyim ürünlerine ek olarak Girl Nation, Mini And Kids, Childhome, Mimi and Lula gibi markaların çocuk aksesuarları da Petit Collective mağaza ve internet sitesinde yer almaktadır.

Üye ol, ilk alışverişte %10 indirim fırsatı kazan!

Tüm sitede geçerli ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz %10 indirim kodu için üye olun!

up