GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

İLK SİPARİŞTE %10 İNDİRİM İÇİN ÜYE OLUN! İNDİRİM KODU: HELLOPC10

HAKKIMIZDA

 


Petit Collective'in renkli dünyasından, Aslı ve Evin'den merhaba!

 

 

2020 yılında Petit Collective yolculuğuna başlarken, çocuklarımız için aradığımız her şeyi tek bir adreste bulabilme ihtiyacıydı motivasyonumuzun kaynağı. Bir adres olsun, içinde kitap da olsun çocuk tulumu da... Şampuan da olsun, oyuncak da... Tek tek aramadan, kaliteli mi acaba diye düşünmeden kolayca ulaşabilelim ihtiyaçlarımıza...

 

"Ebeveynlik" maceralarımızın başlangıcıyla, tüm anneler gibi çocuklarımızın ihtiyaçları için tasarım, kalite ve fonksiyonelliği bir araya getiren ürünleri takip etmeye başladık. Kimi zaman bu arayışlarımıza kolayca ulaşırken bazen de keşke Türkiye'de olsa da satın alabilsek dediğimiz pek çok şey oldu. Ve sonunda bizler gibi en iyiyi arayan ebeveynlerin istedikleri ürünlere kolayca ulaşabilmelerini sağlamak adına, güvendiğimiz markaların koleksiyonlarını tek tek inceleyerek, seçtiğimiz ürünleri Petit Collective adı altında, tek bir çatıda toplamaya karar verdik.

Kitaptan oyuncağa, giyimden aksesuara, bakım ürünlerinden kırtasiyeye... Petit Collective'de, bebeklerin ve çocukların farklı ihtiyaçlarına karşılık verecek, 100'den fazla markaya ait ürünü bir araya getirdik.

 

Deneyim Bizim İçin Her Şeyden Önemli

Seçim kriterimiz en başta "kendimiz" olduk. İçimize sinmeyen, kendi deneyimlerimizden, çevremizdeki ebeveynlerden olumsuz notlar alan hiçbir ürüne raflarımızda yer vermedik. Bu titiz seçim sürecinin sonunda da, satışa sunduğumuz her bir ürünün güvenle arkasında durabilme noktasına gelebildik.

Yorulmadan, Aramadan Alışveriş Yapma Keyfi

Hem mağazamız hem websitemiz için öncelikli amacımız sizlere zahmetsiz bir alışveriş deneyimi sunmak. Websitemizde yer alan yaş, marka ve ürün grubu olarak farklı kategori ve filtreleme seçenekleri ile aradığınız ürünlere en kısa sürede ulaşmanızı sağlarken; mağaza ziyaretlerinizde ekip arkadaşlarımız sabah 9:30 ve akşam 6:30 saatleri arasında sizlere yardımcı olmak için bekliyor...

Durmaksızın Keşfediyoruz...

Dünyanın farklı ülkelerindeki markalar yakın takibimizde... Yeni çıkan kitaplar, kalbimizi hoplatan oyuncaklar, en eğlenceli eğitim setleri... Petit Collective'de aklınızda olan ve ihtiyaç duyduklarınız bir yana, bir çocuğun dünyasına renk katacak pek çok farklı ürünü bir araya getirmek için durmaksızın araştırıyoruz.

Bu araştırmalarımızın sonucunda dünyaca sevilen fakat ülkemizde satışı olmayan dört markayı sizlerle buluşturma sevincine de eriştik. Her biri ayrı bir detaya ve tasarıma sahip eşsiz Jolijou bebekler; fark yaratan kırtasiye ürünleri ile OOLY, kız çocuklarının saçlarına rüya gibi bir dokunuş yapan aksesuar markası Mimi & Lula ve İskandinav tarzından aldığı ilhamı, çağdaş tasarım anlayışıyla buluşturan, pedallı ve pedalsız bisiklet ve scooter modelleriyle Banwood… Bu dört markanın Türkiye distribütörü olmak, Petit Collective için heyecan verici yeni bir sayfanın da açılışı anlamına geldi.

Zevkimizi, beğenimizi, deneyimlerimizi ve pek tabii ki her şeyden önce sizlerin düşüncelerini ön plana alarak başladığımız yolculuğa aynı şevk ve heyecanla devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki, anneliğin doğasından gelen; vazgeçilmez ve evrensel olan her şey paylaşılarak büyümeli!

Aslı & Evin

Üye ol, ilk alışverişte %10 indirim fırsatı kazan!

Tüm sitede geçerli ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz %10 indirim kodu için üye olun!