GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

%50`YE VARAN SEZON SONU İNDİRİMİ!

Ayakkabı & Patik

IGOR Igor S10316 Sun MC Çocuk Sandalet | MaquillajeMINI AND KIDS Mini And Kids Mini Makosen Patik | Bej
İNDİRİM

IGOR

Igor S10316 Sun MC Çocuk Sandalet | Maquillaje689.90TL 413.94 —%40
IGOR Igor S10291 Nico Çocuk Sandalet | MarinoIGOR Igor S10316 Sun MC Çocuk Sandalet | Maquillaje
İNDİRİM

IGOR

Igor S10291 Nico Çocuk Sandalet | Marino+3 RENK659.90TL 395.94 —%40
MEDUSE Meduse Suntropic Guimauve Sandals - Çocuk Sandalet | PembeIGOR Igor S10283 Berri V. Caramelo Canvas Ayakkabı | Marino
İNDİRİM

MEDUSE

Meduse Suntropic Guimauve Sandals - Çocuk Sandalet | Pembe500.00TL 300.00 —%40
MEDUSE Meduse Sun Sandals - Çocuk Sandalet | Vert Tendre
İNDİRİM

MEDUSE

Meduse Sun Sandals - Çocuk Sandalet | Vert Tendre+27 RENK500.00TL 300.00 —%40

Özellikle yenidoğan bebeklerin el, ayak gibi vücutlarının uç kısımları kan dolaşımlarının fizyolojik olarak daha zayıf olması nedeniyle biraz daha soğuk olarak hissedilebilir. Bu nedenle patikler ebeveynlerin en çok tercih ettiği giyim ürünlerinin başında gelir. Patik seçiminde, yumuşak dokulu, bebeğin hassas cildine zarar vermeyecek ve ayaklarından düşmesini önleyecek çıt çıt ya da yumuşak lastiklere sahip olan ürünler tercih edilmedilir. Petit Boom marka polar patik bu kriterler göz önüne alındığında iyi bir seçim olacaktır.

Kız çocuk ayakkabı seçiminde, esnek ve rahat tabanıyla konfor sağlayan, el yapımı Moi Shoes babetler, 24-34 numara aralığı ile öne çıkan seçeneklerden biri. Moi Shoes babetleri, günlük kullanım için uygun olduğu kadar özel günlerde de elbiselerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. 

Hem kız hem erkek çocuklar için ilkbahar/yaz sezonunda Bensimon tenis ayakkabılarını tercih edebilir, pamuklu üst kısmı ve kauçuk tabanı ile çocuklara gün boyu rahatlık sunan Bensimon ayakkabıların konforuyla onları buluşturabilirsiniz.

Yaz sezonu için ayakkabı ve sandalet seçiminde dikkat edilecek kriterleden biri de suyla temastır. Satın alacağınız ürünün suyla temasa uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Çocuk ayakkabı ve sandaletleri kolayca kirlenebildiği için yıkanabilir özellikte olan Samphire marka kız ve erkek çocuk sandaletlerini tercih edebilirsiniz.

Hem günlük kullanım hem de deniz ve havuz kenarı için yıllardır en sevilen ve en çok tercih edilen markalardan biri olan Crocs, yine Petit Collective'din ayakkabı ve terlik kategorisinden ulaşabileceğiniz seçeneklerden biridir.

Hava şartları göz önüne alındığında yağmurlu günlerde, suyu geçirmemesi ve ayakları kuru tutması açısından ideal olan giyim unsurlarından biri de yağmur botlarıdır. Petit Collective canlı renkleri ile öne çıkan 22-28 numara aralığındaki Penny Scallan ve 22-34 numara aralığındaki Meduse yağmur botlarına çok ayakkabı kategorisinde yer vermektedir.

up