GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

%50`YE VARAN SEZON SONU İNDİRİMİ!

Çocuk

Petit Collective çocuk kategorisi altında çouk giyim ürünlerini kız çocuk ve erkek çocuk başlıkları altında inceleyebilirsiniz. Çocuk t-shirt, çocuk tayt, çocuk eşofman takımı, çocuk tulum, çocuk pantolon gibi ihtiyacınız olan giyim unsurlarına yenidoğandan başlayarak farklı yaş kategorileri için filtreleme işlemi yaparak kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Çocukların büyüme sürecine eşlik edecek ürünlerinden başında aksesuarlar gelir. Petit Collective, güneş gözlüğü, atkı, bere, çorap, çanta, takı gibi pek çok farklı aksesuar için sevilen markaların en renkli ürünlerini bir araya getirir. Izipizi çocuk güneş gözlüğü, Meri Meri toka, Floss&Rock çanta, Sunnylife deniz ürünleri çocuğunuzun hayatına renk ve eğlence katabileceğiniz kategorinin öne çıkan markaları arasında sayılabilir.

İçinde bulunulan mevsime göre değişkenlik gösteren bir diğer giyim unsuru ayakkabıdır. Çocuk ayakkabısı seçiminde, onların rahatlığı ön plandadır. Bu nedenle kalitesine güvendiğiniz, anatomik yapısı ile çocukların ayaklarını rahat ettirecek markaları tercih edebilirsiniz. Crocs, Bensimon, Meduse, Cienta gibi dünyaca ünlü markaların en sevilen çocuk ayakkabılarına farklı numara seçenekleri ile Petit Collective mağaza ve internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

up