250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar

Petit Collective Hakkında

 


Petitmag markasının birleştirici ışığında, bünyesinde farklı markaları ve markalarla yaptığı iş birliklerini bir araya getirmeyi amaçlayan Petit Collective dünyasına hoş geldiniz!

Annelik hakkında ihtiyacınız olan zamansız ve tarafsız bilgiye kolayca ulaşabildiğiniz Petitmag markası olarak sizleri aynı ideolojiyle anne ve çocuk ürünlerine ulaştırmayı hedefledik. En iyiyi arayan ebeveynlerin hem kendileri hem çocukları için istediği ürünlere kolayca ulaşabilmesini sağlamak adına, güvendiğimiz markaların kendi koleksiyonlarıyla beraber Petit Collective'e özel hazırladığı koleksiyonları da tek çatı altında topluyoruz. Özellikle giyim ve dekorasyon markalarımızın çoğunluğunun yerel üretim yapan 'kadın girişimci' markalar olması en büyük önceliğimiz. 

Petit Collective'de zamansız ve modern ürünlere olan tutkumuz, anne-çocuk ilişkisinde eşsiz bulduğumuz eğlenceli ve romantik dokunuşlarla birleşiyor. Petitmag ebeveyninin bakış açısıyla bir araya getirilmiş, rahat, fonksiyonel ancak rafine ürünlerle sizleri de buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Çünkü bizce anneliğin doğasında vazgeçilmez ve evrensel olan her şey paylaşılarak büyümeli!

Aslı & Evin