GİRİŞ

E-Posta
Şifre

YENİ ÜYE

Ad
Soyad
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

1000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

%50`YE VARAN SEZON SONU İNDİRİMİ!

MÜLKİYET HAKLARI

Petitcollective markasının ve sitenin mülkiyeti PETİTMAG İLETİŞİM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'ne ait olup, site Petitmag İletişim ve Ticaret tarafından işletilmektedir.

Bu bağlamda, Petitcollective  markasının tüm kullanım ve mülkiyet hakkı PETİTMAG İLETİŞİM VE TİCARET’e ait olup, sitenin içeriği ve buna ilişkin fikri haklar da ya PETİTMAG İLETİŞİM VE TİCARET’e aittir ya da hak sahibinin sarih izni ile kullanılmaktadır.

Petitcollective  tarafından açıkça izin verilmediği sürece sitenin içeriği hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan üretilemez, tekrardan yayınlanamaz, değiştirilemez, indirilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. Sitede yer alan herhangi bir içerik Petitcollective ’in fikri mülkiyet hakkını kullanma hakkını verecek şekilde yorumlanamaz.
 
Petitcollective ’in önceden yazılı izni alınmaksızın siteden alınan belge, bilgi ve görseller üzerinde Petitcollective ’in herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkında Petitmag’in her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır.

Petitcollective ’in site içeriğinde yer alan veya site üzerinden erişilebilen bir içeriğin, materyalin veya bilginin doğruluğu, telif hakkına uygun olup olmadığı, yasallığı veya topluma uygunluğu konularında bir araştırma yapma mecburiyeti ve yükümlülüğü yoktur.